+48 45 956 98 79           kontakt@serwiskadra.com
Выбрать страницу

O Nas

Serwis Kadra to profesjonalna agencja outsourcingu pracowniczego, rekrutacji i pracy tymczasowej, posiadająca licencję na prowadzenie działalności agencyjnej nr. 27545. Działamy na terenie całej Polski.

Naszą misją jest wsparcie kadrowe firm i osób poszukujących pracy, tak aby każda ze stron czuła się zadowolona. Przywiązujemy dużą uwagę do każdego etapu naszych działań, dzięki czemu nasi klienci i podopieczni mogą czuć się pewni, że trafili na profesjonalną pomoc.

Specjalizujemy się szczególnie w rekrutacjach w branży FMCG, logistycznej i innych, a chcąc sprostać wymaganiom kadrowym oferujemy arówno pracowników z Polski jak i z terenów wschodnich.

Zapraszamy do współpracy!

Załoga Agencji Pracy

Skontaktuj się z Nami

Wpisz imię i nazwisko

Wpisz nazwę firmy

✓ Numer telefonu jest poprawny

Wprowadź tekst pytania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Foresight Sp z o.o. we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów celów wykonywanego zlecenia. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora Danych Osobowych: kontakt@serwiskadra.com Potwierdź zgodę na przetwarzanie danych osobowych

SERWIS KADRA
AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ
DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.
DANE FIRMY:
Crosspoint sp. z o. o.
NIP 9571156680
KRS 0001029211
REGON 524938232
TELEFON: +48 45 956 98 79
MAIL: kontakt@serwiskadra.com
praca@serwiskadra.com
Klonowa 1
80-264 Gdańsk